Asia Weronika Sitarz

Pomagam zaistnieć ludziom w Internecie. Moja praca to moja pasja. W komputerze zakochałam się gdy miałam 12 lat. Dziś zajmuję się marketingiem Internetowym zawodowo. Szkolę, moja firma świadczy usługi, udzielam Mentoringu. Moim konikiem jest Tworzenie Automatycznych Systemów Pozyskiwania Partnerów w Internecie. W Dynamice Bogactwa jestem profilem: MECHANIK.

Jeśli Ciebie też męczy robienie w kółko jednych i tych samych rzeczy, marzy Ci się, aby zautomatyzować działania ONLINE, a przy tym nadal mieć efekty. Masz dość w kółko opowiadania o planie marketingowym i każdemu od nowa wszystko tłumaczyć TO DOBRZE TRAFIŁEŚ i TRAFIŁAŚ ! 

Ja TEŻ nie znoszę w kółko robić jednego i tego samego. Dlatego jako MECHANIK idealnie odnajduję się w AUTOMATYZOWANIU całego procesu pozyskiwania Nowych Partnerów do Biznesu MLM. 

Zawsze swoje struktury buduję TYLKO ONLINE bez konieczności DZWONIENIA do kogokolwiek, tłumaczenia komukolwiek jakie możliwości daje MLM. Bez wypisywania na czacie do obcych ludzi, bez zaczepiania ich.

To co trzeba robić to budować LEJKI MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWE, które są jak moje KLONY/ROBOTY, które robią to wszystko ZA MNIE AUTOMATYCZNIE, w kółko 24h/365 dni w roku. A ja dzięki temu mogę zajmować się tym co lubię najbardziej. Mam to co najcenniejsze CZAS. Robię to co chcę, wtedy kiedy chcę. Zamiast dostosowywać życie do eBiznesu i być jego niewolnikiem, dostosowałam eBiznes do swojego życia. To jest największa wartość tej pracy. Nawet nie ilość zarabianych pieniędzy są dla mnie najważniejsze, ale WOLNOŚĆ jaką dzięki tej właśnie pracy mam. I tego samego mogę nauczyć Ciebie!

jak zarabiac w internecie